kayıt

Dr. Emre Çiçek

4d Yüz Gençleştirme

4d yüz gençleştirme günümüzde en etkili yüz gençleştirme tedavilerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. 4 boyutlu yüz gençleştirme ile sizde gençleşin.


Bilindiği üzere her geçen yıl biraz daha yaşımız artmakta. Bu durum bizim cildimizde ve yüzümüzde belli yıpranmalara yol açarak çeşitli sarkmalar, lekeler ve buna benzer bazı yaşlılık belirtilerini ortaya çıkarmaktadır. Özellikle bayanlar günümüzde bu duruma dikkat ederek kişisel bakımlarına özen göstermekte ve kendilerini yaşlanmaya ve yıpranmaya karşı hazırlamaktadır. Gelişen teknoloji ile ameliyatsız estetik yöntemleri günden güne daha başarılı bir hal almış ve ağrı, acı olmadan istenilen sonuçları vermesi ile ameliyatlı yöntemlerin tercihinin azalmasına sebebiyet vermiştir.

4d yüz gençleştirme tam da bu ihtiyaca cevap veren ameliyatsız estetik yöntemleri arasında popüler olan bir tedavi biçimidir. Kişiye özel olarak uygulanan bir sistem olan 4d yüz gençleştirme, ultrason ultherapy cihazları, iple ameliyatsız yüz gençleştirme, dolgu, altın iğneli radyofrekanslar ve lazerlerin hepsinin kombinasyonu ile oluşturulan hastanın ihtiyacına göre tek tek uygulanarak harika sonuçlar ortaya çıkaran bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Bir başka deyişle yüzün ihtiyacı olan tedavilerin kişiye özel harmanlanarak uygulanması 4d yüz gençleştirme tekniği olarak ortaya çıkmıştır. 4 boyutlu yüz gençleştirme, çok derin dokuda sarkmalar var ise kalsiyum enjeksiyonları ile dokuları tamamlayıp cildi germek için özel ipler ile yüzü yukarı askılamak, lekeler için lazer tedavileri gibi yöntemleri kullanıp sonucun çok daha efektif olması anlamına gelmektedir. 4d yüz gençleştirme, tabaka tabaka tedavi etmek olarak da söylenebilir. En derin tabaka ultherapy ile orta tabakalarda ipler ile (Fransız askısı, örümcek ağı tedavileri) yüzü yukarı kaldırmak ve sonrasında minik dolgu enjeksiyonları ile yanak, çene, dudak şekillendirmek ve sonrasında da gözaltı tedavileri ile tüm yüzü ameliyatsız şekilde tedavi ederek çok daha genç, çok daha parlak ve çok daha sağlıklı bir hale getirmek kaçınılmaz olmaktadır.

Yüz gençleştirme tedavisinde önemli olanın hastanın ihtiyacını ve yapılması gerekenleri doğru tespit etmek olduğunu bilmek oldukça önemlidir. İşinde uzman olan bir hekim yapılacak muayenede kişinin neye ihtiyacı olduğunu çıkartarak en iyi yüz gençleştirme tekniğini uygulayabilir ve alınan sonuçların çok başarılı olmasını sağlayabilir. 4 boyutlu yüz gençleştirme pek çok güzellik merkezi tarafından da yapılmaya çalışılmaktadır. Ancak doktor kontrolünde yapılması gereken bir işlem olduğunun altını çizmek isteriz. Yüz gençleştirme teknikleri arasında ön plana çıkan tedavi yöntemlerinden biri olan 4d yüz gençleştirme ile siz de istediğiniz genç görünüme sahip olabilirsiniz.


Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.