kayıt

Dr. Emre Çiçek

Akne Tedavisi

Akne tedavisi bir diğer adı ile sivilce tedavisi için yeni yöntemler göz dolduruyor. Lazerle akne tedavisi artık çok daha kolay ve kesin sonuçlar doğuruyor.


Bilindiği üzere cildimiz en iyi kıyafetimizdir. Her zaman cildimizin pürüzsüz olmasını ve güzel görünmesini isteriz. İlk tanışmada da her zaman ilk izlenim olarak kişinin bakımına ve görünümüne dikkat edilir. Bu bakımdan yağlı ve akneli bir cilt olmasını kimse istemez ve bu durumdan rahatsızlık duyar. Ciltte akne oluşmasının pek çok sebebi vardır. En çok ergenlik döneminde oluşan akneler yaş ilerledikçe azalıp yok olmaya başlar. Ancak bazı ciltlerde bu durum gerçekleşmez veya belirli izler bırakarak yok olur. İşte böyle durumlar için akne tedavisi artık günümüzde çok yaygın ve rahat bir şekilde çözüme kavuşturulabilmektedir. Sivilce tedavisi olarak da bilinen bu tedavi yöntemleri için çeşitli kozmetik kremler veya ilaçlar da mevcut. Ancak kimyasal olan tedaviler günümüzde biraz daha eski dönem tedavileri olarak görülebiliyor. İlaçlar ile çözülmeye çalışılan akne tedavisi ilerleyen dönemlerde bazı yan etkilerin çıkabilmesine ve vücuda belli zararlar vermesine yol açabilir. Bu sebeple akne tedavisi için bazı yeni yöntemler geliştirilmiştir.

Lazerle akne tedavisi çok daha kolay ve rahat bir çözüm olarak teknolojinin bize sunduğu faydalardan bir tanesi. Lazerle akne tedavisi cildinizdeki aknelerden sizi kurtarırken cildin aynı zamanda yenilenmesini sağlayarak cildinizdeki izleri de yok etmeye yarar. Sivilce tedavisi genel itibari ile ergenlikten sonra tercih edilmeli ve yapılmalıdır. Kişinin kendini psikolojik açıdan da daha iyi hissetmesi için akne tedavisi yapılması ve cildinin daha pürüzsüz olması önemlidir. Pek çok kişi bu duyduğu rahatsızlıktan dolayı çeşitli makyaj malzemeleri kullanarak cildiniz daha kötü duruma getirmektedir. Aynı zamanda fazla miktarlarda kullanılan makyaj malzemeleri ilerleyen dönemlerde kişinin daha yaşlı bir görüntüye bürünmesini sağlayabilmektedir. Akne tedavisi ile bu psikolojik süreç yerini daha özgüvenli bir hale döndürmektedir. Akne veya sivilce tedavisi ile kısa sürede çok daha sağlıklı bir cilde kavuşmak mümkün.

Lazerle akne tedavisi hızlı sonuç veren bir yöntemdir. Ciltteki yağlanmayı azaltarak cildin yenilenmesini sağlayan lazerle akne tedavisi çok başarılı sonuçlar verir. 3-5 seanslık bir tedavi yöntemi olan sivilce tedavisi sizi rahatsız olduğunuz bu durumdan kurtarmak için oldukça başarılı bir tedavi yöntemi olarak ön plana çıkmaktadır. Akne tedavisi bir diğer adı ile sivilce tedavisi ile ilgili detaylı bilgiyi bizlere ulaşarak alabilirsiniz.


Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.