kayıt

Dr. Emre Çiçek

Altın İple Yüz Germe

Altın iple yüz germe, kişinin sarkmalarını ve kırışıklıklarını ortadan kaldırır. Altın iplik ile yüz germe veya iple yüz germe tedavisi için bize ulaşınız.


Bilindiği gibi kadınların yıllardır değişmeyen isteği genç ve güzel görünmektir. Bu görünümü sağlamak adına çok acılı ve zor estetik yöntemlerini bile göze alan bayanlar teknolojinin de ilerlemesi ile çok daha kolay ve etkili ameliyatsız tedavi yöntemlerine yönelmeye başlamışlardır. Bu ameliyatsız gençleştirme yöntemlerinden biri ise altın iple yüz germe olarak bilinmektedir. Altın iple yüz germe kişinin sarkmalarını, kırışıklıklarını 30-40 dakikalık tedaviler ile ağrısız ve acısız bir şekilde ortadan kaldırmaya yarayan bir tedavi şeklidir. Ciltte gençleşme ve yenilenme sürecini sağlayan altın iple yüz germe çok etkili sonuçları ile bayanları oldukça memnun etmektedir. Çok kısa ve günlük yaşantıyı etkilemeyen altın iplik ile yüz germe tedavisi cilt altındaki dokuyu kaldırırken, bağ dokusu ve kolajen yapıya etki ederek ciltte yenilenme gençleşme sürecinin başlamasını sağlar.İple yüz germe tedavisinde cildin altına yerleştirilen estetik ipler ile sarkmalar toparlanarak yukarı kaldırılır ve kırışıklıklar azaltılır. Cildin içerisine bırakılan bu estetik ipler dokuları harekete geçirerek yenilenme başlatır. Ayrıca altın iple yüz germe tedavisinde cildin altına bırakılan bu estetik ipler kendiliğinden eriyerek yok olur. Altın iplik ile yüz germe tedavisinde hiçbir şekilde ağrı, sancı veya farklı bir his olmamaktadır. Cildin altına bırakılan ipler ise kişinin hissedemeyeceği incelikte ipler olduğundan kişi gündelik yaşantısına uygulamadan hemen sonra devam edebilmektedir. Tabi ki iple yüz germe işlemleri uygulanmadan önce işinde uzman olan bir doktor tarafından gerekli muayeneler yapılmalı ve cildin hangi tedaviye ihtiyacı olduğu saptanmalıdır. Bu tarz işlemlerin güzellik salonlarında yapılması çok tehlikeli sonuçlara yol açabilmektedir. Altın iplik ile yüz germe tedavisinde uygulanan ipler özel iplerdir. Bu iplerin sağlığa zarar vermemesi veya istenilen sonucun alınabilmesi için orijinal ve kaliteli yapılmış ipler olması gereklidir. Bu sebeple gidilecek yere ve orada kullanılan malzemeye dikkat etmek önemli bir husustur. İple yüz germe tedavisi ile ilgili detaylı bilgiyi bizleri arayarak alabilirsiniz. Altın iple yüz germe sonucunda siz de yıllara meydan okuyacaksınız.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.