kayıt

Dr. Emre Çiçek

Botoks | Botoks Tedavisi | Gençleşme

Botoks gençleşme isteği olan bayanlar tarafından çok tercih edilen bir yöntemdir. Botoks tedavisi ile kırışıklıklardan kurtularak daha genç görünebilirsiniz.


Yaşlanma herkesin başına gelen ve kaçınılmaz olan bir süreç. Ancak yaşlanmanın etkilerini azaltmak tamamen kendi elimizde. Özellikle teknolojinin de yardımı ile günümüzde pek çok tedavi yöntemleri ile ameliyatsız bir şekilde yaşlanmayı geciktirici önlemler alınabilmektedir. Bu tedavi yöntemlerinden biri ise botoks olarak bilinen oldukça popüler olan ameliyatsız estetik yöntemidir. Yılların vermiş olduğu yorgunluğun yanı sıra hava kirliliği, güneş etkileri stres gibi etkenler hücrelerimizi etkileyerek cildimizde kırışıklıkların oluşmasını ve çizgilerin belirginleşmesini sağlamaktadır. Botoks tedavisi ile de bu kırışıklıklardan ve çizgilerden kurtulmak oldukça mümkün. Botoks tedavisi Clostridium Botulinum denen bir bakteriden elde edilmiştir. Cilde hiçbir yan etkisi olmayan, yıllardır çok başarılı sonuçlar alınmasını sağlayan botoks tedavisi ile gençleşme artık çok da zor olmamakta. Gençleşme üzerine çok uğraş veren ve pek çok bakım ürünleri ile ilgilenen bayanların ciltlerindeki kırışıklıklardan ve çizgilerden kurtulması ile daha genç bir görünüme sahip olması çok da tercih edilen bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor.Botoks bu yönüyle kulaktan kulağa yayılarak pek çok ünlünün de tercih ettiği ve yaptırdığı bir işlemdir. Bu durum her gün daha da gelişen ameliyatsız yüz gençleştirme yöntemleri arasında popüler olarak ön plana çıkmasına yardımcı olmuştur. Göz altı, alın, kaş araları çizgileri gibi rahatsızlık duyulan cilt kırışıklıklarından kurtulmanızı sağlayan botoks ile her geçen gün daha da genç hissedebilirsiniz. Botoks yaptırmadan önce doktorunuza gidip cildinizin hangi tedaviye ihtiyacı olduğunu öğrenmelisiniz. Gençleşme isteği ile pek çok güzellik merkezinde kalitesiz ve amatör ellere kendinizi bırakmamalı ve uzman bir doktordan destek aldığınızdan emin olmalısınız. Doğru malzemeler ve doğru teşhis ile yapılan botoks ile istediğiniz sonuca kavuşabilirsiniz. Gençleşme isteğini botoks tedavisi ile yaptırmak isteyen bayanların bizlere ulaşıp detaylı bilgi almalarını tavsiye etmekteyiz.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.