kayıt

Dr. Emre Çiçek

Endymed 4d Selülit Tedavisi

Endymed 4d selülit tedavisi ile ameliyatsız seanslar sayesinde vücuttaki yağlarınızdan kurtulabilecek ve daha genç bir görünüme sahip olacaksınız.


Günümüzde pek çok insan kendini genç hissetmek istemektedir. Yaşlanmayı aza indirip daha iyi görünmek öncelikler listesinin ilk sıralarında yer almaktadır. Birçok kişi daha pürüzsüz bir cilt, daha az kırışıklık ve daha sıkı vücut hatları için selülitten uzak bir görünüme kavuşmak istemektedir. Günümüz teknolojisi ile bunu çok kısa sürede elde etmek artık çok zor değildir. Endymed 4d selülit tedavisi ile sonuçları çok yüz güldüren ve hızlı yanıt veren bir tedaviye sahip olabilirsiniz.  Endymed 4d selülit tedavisi ile uzun süre etkili sonuçlara sahip olabilir ve daha genç, çekici bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Endymed 4d selülit tedavisi sistemi, radyofrekans ve ultrason enerjisinin ilk kez bir arada kullanıldığı, benzersiz bir yöntemdir. Yenilikçi ve ameliyata gerek kalmayan teknolojilerin kullanıldığı bu yöntem ile hem yüzde, hem vücutta etkili ve güvenli uygulamalar yapılabilmektedir. Uygulama sırasında derinlerdeki cilt katmanları ısıtılarak doğal cilt yenilenmekte, sıkılaşmakta ve kırışıklıklardan uzak bir görünüme kavuşmaktadır. Uygulama sonrasında cildiniz çok daha güzel ve ipeksi bir görünüme sahip olacaktır.

Yağ hücrelerine ve kolajene odaklanan ısıtma ile, vücudun farklı bölgelerinde, farklı ihtiyaçlara çözümler üretilebilmektedir. Endymed 4d selülit tedavisi ile karın, kalça, baldır gibi yağ birikimine müsait bölgelerde yağ hücrelerinde küçülmeye, bacaklarda selülitli görünümü ortadan kaldırmaya, kol ve bacak içi gibi gevşemeye müsait bölgelerde toparlanmada etkilidir.

Endymed 4d selülit tedavisi ile yağ bölgelerinde küçülme, selülitten kurtulma, karın bölgesine uygulandığında incelme ve sıkılaşma, yapılan bölgelerdeki sarkmaların toparlanması gibi çok başarılı sonuçlara sahiptir.

Endymed 4d selülit tedavisi hiçbir şekilde kanama morarma veya can acısı çekmeyeceğiniz yaklaşık 30-40 dakikalık seanslar ile uygulanan çok etkili sonuçlara sahip bir yöntemdir. Endymed 4d selülit tedavisi profesyonel ve bu konuda deneyimli doktorlar tarafından yapılması gerekmekte olan bir işlem olarak bilinmelidir. Pek çok güzellik merkezi adı altında yapılan bu işlemler çok daha kötü sonuçlar doğurabilmektedir.


Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.