kayıt

Dr. Emre Çiçek

Exilis Bölgesel Zayıflama

Exilis bölgesel zayıflama bir diğer deyişle exilis selülit tedavisi ile istediğiniz bölgesel incelme artık çok kolay. Exilis CRT tedavisi için bize ulaşınız.


Gelişen teknoloji ile artık pek çok kişi istediği görüntüye sahip olmak için zor yollardan ziyade çok daha kolay ve acısız yöntemleri tercih ediyor. Ameliyatsız estetik yöntemleri günümüzde oldukça revaçta. Kişisel bakımına ve görünümüne dikkat eden herkes, rahatsızlık duyduğu görüntülerden kurtularak daha özgüvenli hale geliyor. Gerek cilt gençleştirme yöntemleri, gerek oluşan yağların hızlıca yok edilerek istenilen incelmenin sağlanması artık çok daha basit. Bayanlar veya erkekler fark etmeksizin neredeyse herkes görünümünün iyi olması için belli çabalar sarf etmektedir. Bu çabaların kısa sürede sonuç bulması herkesi çok daha mutlu hale getiren bir sebeptir.

Ameliyatsız estetik yöntemlerinden birisi olan Exilis CRT tedavisi ile bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi yapılması yanı sıra cilt gençleştirme de yapılabilmektedir. Birçok yönden çok fonksiyonlu olan Exilis CRT tedavisi ile istediğiniz görünüme kavuşabileceksiniz. Exilis bölgesel zayıflama yöntemi bölgesel yağlanmaları ortadan kaldırarak selülit tedavileri yüz sarkmaları gibi sorunları da ortadan kaldırır. Exilis selülit tedavisi ile bu konuda rahatsızlık duyan bayanların sorunları ortadan kalkmakta. Özellikle yazın tatil zamanlarında çok fazla rahatsızlık duyulan selülitler artık exilis selülit tedavisi ile ameliyata gerek kalmadan ortadan kaldırılıyor. Exilis bölgesel zayıflama teknolojisinde ultrasoundun mekanik etkisi radyofrekansın dokuya zarar vermeden ısıtma prensibi ve cryo yöntemlerinden faydalanılmaktadır. Exilis bölgesel zayıflama yönteminde yaklaşık 1,5 ay gibi bir sürede 2 beden incelme sağlandığı gözlemlenmektedir. Exilis CRT yöntemi sağladığı 3 farklı etki ile Amerika’da oldukça popüler bir uygulama iken Türkiye’de de aynı popülerliğini sürdürmektedir. Exilis selülit tedavisi, yaklaşık 45 dakika süren 4-6 seans aralığında yapılması gereken bir tedavi olup yaklaşık bir hafta aralıklarla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Exilis CRT yönteminin etkisi FDA onayı ile de belgelenmiştir.

Uzman doktorlar tarafından gerekli muayeneler yapıldıktan sonra yapılması gereken Exilis bölgesel zayıflama yöntemi yüz güldürücü sonuçları sağlamaktadır. Exilis bölgesel zayıflama yöntemi ile vücudunuzda oluşan yağlanmalardan kurtularak hem daha sağlıklı hem de daha güzel bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ameliyatsız estetik yöntemleri arasında ciddi bir yere sahip olan exilis selülit tedavisi hakkında detaylı bilgiyi bizlere ulaşarak alabilirsiniz. Exilis bölgesel zayıflama yöntemi için doktor kontrolü altında olmasının oldukça önemli olduğunu hiçbir zaman unutmayınız.


Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.