kayıt

Dr. Emre Çiçek

Fue Plus Saç Ekimi

Dünyada en son teknoloji ile uygulanan Fue Tekniği ile her yöne taranabilen doğal ve sık saçlara sahip olacaksınız.


Fue Plus saç ekimi tedavisi çağımızın en son teknoloji ile oluşturduğu en iyi sonucu aldığımız saç ekimi tedavisi olarak bilinmektedir. Saç ekimi İstanbul ve çevresinde oldukça gelişmiş bir biçimde yapılmaktadır. Genel olarak Avrupa ve Asya’da dahil olmak üzere saç ekimi İstanbul ‘da çok daha gelişmiş ve tercih edilen bir yer haline gelmiştir. Saç ekimi İstanbul ‘da bu sebeple bir sağlık turizmi olarak gözükmektedir. Ancak tam da bu sebeple profesyonel olmayan yerler veya steril olmayan ortamlarda da bu işlemler yapılabilmektedir. Hastaların en çok dikkat etmesi gereken şey ise steril ortamda doğru malzeme ve doğru yöntemler kullanılarak saç ekimi yapılmasıdır. Son teknoloji olarak bilinen ve çok iyi sonuçlar alınan Fue Plus saç ekimi yöntemi ile hastalar çok daha memnun şekilde bu işlemi yaptırmaktadır.Fue Plus saç ekimi yöntemi işlem sırasında özel bir kanal açılarak yapılır. Bu sebeple Fue Plus saç ekimi tedavisi ile daha sık, daha yoğun ve her yöne taranabilen saçlara sahip olunur. Ayrıca Fue Plus saç ekimi yöntemi ile hastalarda eski yöntemlerdeki gibi kanama şişme ve morarma olmamaktadır. Yüz güldüren sonuçlar aldığımız bu teknik sayesinde kuaförlerin bile anlayamayacağı doğallıkta saçlara sahip olunmaktadır. Fue Plus saç ekimi tedavisinde hastaya özel planlama ve teknik ekipman kullanılmalıdır. Hastanın saçının kalınlığına göre hareket edilmesi çok önemli bilinmesi gereken bir bilgidir.Fue Plus saç ekimi yönteminde saç köklerinin tek tek alınarak açık bölgelere nakledilmesi ile çok iyi sonuçların alınması sağlanmaktadır. Bu yöntem saçların traş edilmesi veya saçların traş edilmemesi ile de yapılabilmektedir.

Saç ekimi fiyatları da pek çok yerde büyük farklar ile hastaların karşılarına çıkmaktadır. Saç ekimi fiyatları kullanılan malzemeye, uzmanlığa ve daha birçok etkene göre değişebilmektedir. Saç ekimi İstanbul ve diğer farklı illerde de fiyat olarak daha farklı şekilde karşınıza çıkabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken daha çok saç ekimi fiyatları değil uygulayacak doktorun tecrübesi ve kullandığı malzemelerin kalitesidir. Hastaya toplamda kaç greft uygulanacağı ise kişiye özel olarak tespit edilen saç ekimi tedavisi planlaması ile olmalıdır.  Saç ekimi İstanbul ‘da en çok tercih edilen doktor Emre Çiçek ile irtibata geçebilir ve saç ekimi fiyatları ile yapılacak işlem hakkında bilgi alabilirsiniz.


Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.