kayıt

Dr. Emre Çiçek

Kavitasyon

Kavitasyon yağların yakılmasını ve daha ince bir görünümü sağlar. Kavitasyon tedavisi ile siz de incelebilirsiniz. Kavitasyon fiyatları için bize ulaşınız.






Kavitasyon oldukça popüler olan vücutta bölgesel incelme sağlayan ve selülitlerden kurtulmanızı sağlayacak ameliyatsız tedavi yöntemidir. Birçok kişi kendisinin güzel ve fit bir vücuda sahip olmasını ister. Ancak düzensiz beslenme, hareketsizlik ve oluşan şartlar vücudun yapısını bozarak yağlanmaya ve kilo almaya sebebiyet verir. Bu yağlanmalardan kurtulmak ise yoğun spor ve diyetle mümkün. Ancak bu günümüzde zor olan yöntem. Gelişen teknoloji ve ameliyatsız estetik uygulamalarındaki gelişmeler sayesinde artık daha fit görünmek ve incelmek çok daha kolay. Kavitasyon ise bu yöntemler arasında oldukça başarılı sonuçlar veren yöntemlerden bir tanesi. Kavitasyon, bel, sırt, basen, göbek gibi bölgelere uygulanarak ciddi sonuçlar vermekte.

Peki kavitasyon tedavisi nasıl yapılır ve ne gibi sonuçlar alınır detaylandıralım. Kavitasyon tedavisi yağlardan kurtulmak istenilen bölgeye ultrasonik ses dalgaları verilmesi ile yağların parçalanıp vücuttan atılmasını sağlayan bir yöntemdir. Vücutta hiçbir dokuya zarar vermeden sadece yağları hedef alan kavitasyon uygulandığı bölgede seans başına 2-3 cm incelme sağlar. 5 seanslık bir tedavide rahatlıkla 10 cm incelip 2-3 beden azalmanız oldukça mümkün bir sonuçtur. Kavitasyon tedavisi herhangi bir ağrı sızı olmadan acı hissetmeden günlük hayatınızı etkilemeyecek şekilde yapılabilen bir tedavi olduğu için oldukça rahatlık sağlar. Kavitasyon uygulamasında bol su tüketmek gereklidir. Kavitasyon uygulaması yaklaşık 45 dakika süren seanslar ile birçok kişi vücudundaki yağlardan kurtularak daha sağlıklı ve güzel bir vücuda sahip olabilmektedir.

Kavitasyon fiyatları incelendiğinde çok değişkenlik gösterdiği fark edilebilir. Kavitasyon fiyatları arasında bu denli fark olmasının sebebi ise uygulamayı kimin yaptığı ve uzmanlığı olarak ayırt edilmekte. Güzellik merkezlerinde orjinalliği kesin olmayan makinelerle yapılan uygulamalar doğru sonuçları vermeyebilir. Ancak uzman doktorlar tarafından yapılan uygulamalarda sonuçlar oldukça yüz güldürücüdür. Kavitasyon fiyatları da bu gibi sebepler ile oldukça farklılık gösterebilir.






Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbul



Dr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp Hattı



Sosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.



Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.