kayıt

Dr. Emre Çiçek

Kılcal Damar Varis Tedavisi

Ameliyata gerek kalmadan lazer yöntemi ile çözülebilen kılcal damar varis tedavisi için bizlere ulaşabilirsiniz.


Günümüzde genç ve güzel görünüme verilen önem oldukça yüksektir. Bunun dışında sağlığımızı etkileyebilecek aynı zamanda görüntü bakımından kişilerin hoşuna gitmeyen kılcal damar varis tedavisi hakkında pek çok bilinmesi gereken bilgi mevcut. Bacak bölgesinde ortaya çıkan varis ve genişleyen kılcal damarlar, toplardamarların az çalışmasının derideki belirtisi olarak bilinmektedir. Kılcal damar varis tedavisi ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen pek çok kişi genel olarak sağlıkla birlikte görünüm olarak da bu durumdan oldukça rahatsızlık duyan kişilerdir. Pek çok hastada bacaklarda ağrı, halsizlik, yanma, sızı, zonklama, kramplar, kas yorgunluğu gibi şikayetlere rastlanmaktadır. Uzun süre devam bu durumla devam eden hastalar kılcal damar varis tedavisi olmazsa sonrasında, renk değişiklikleri, egzama, tekrarlayan iltihaplar, yaralar hatta çok ilerleyen boyutlarda deri kanserine bile sebep olabilmektedir. Kılcal damar varis tedavisi gerçekleştirmekten kaçınan hastalar için iyileşmeyen bacak yaraları, varis kanamaları ve bacak damarlarının tıkanması yan etkilerden bazılarıdır. Varis ve genişlemiş kılcal damarlar kadınlarda erkeklerden daha sık görülür. Ortalama olarak bakıldığında 30-40 yaşlardan sonra varis oranı ciddi bir şekilde artış gösterebilmektedir.

Uzun süre ayakta kalmak da bu hastalığı tetikleyen etkenlerden bir tanesidir. Ancak günümüz teknolojileri ile ameliyatsız estetik yöntemleri oldukça gelişmiş bir durumda. Pek çok güzellik dışında bir takım rahatsızlıkları da ortadan kaldıran bu yöntemler ile artık bıçak altına yatmadan lazer yöntemleri ile kılcal damar varis tedavisi gerçekleştirmek çok kolay. İşlem sırasında herhangi bir sıkıntı olmadan uzman doktorlar tarafından lazer yöntemi ile yapılan kılcal damar varis tedavisi ile hem sağlığınıza kavuşup hem de istemediğiniz o görüntüden kurtulabilmektesiniz.

Kılcal damar varis tedavisi için genellikle 2-3 seans yeterli olabilmektedir. İki seans arası ortalama 3-4 haftadır. Tabi ki tedavi sayısı damarların sayısı, rengi ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Genel olarak 30- 40 dakika süren seans aralığı ile kılcal damar varis tedavisi gerçekleşmesi mümkündür. Lazer yöntemi ile çözülebilen kılcal damar varis tedavisi için bizlere ulaşabilirsiniz.


Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.