kayıt

Dr. Emre Çiçek

Lazer Tedavisi

Yüzünüzde veya vücudunuzda rahatsızlık duyduğunuz akne, varis, leke gibi rahatsızlık duyduğunuz görüntülerden lazer tedavileri ile kurtulacaksınız.


Lazer tedavisi günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile çok daha başarılı sonuçlar alınmasını sağlayan ve kişinin kendinde görmekten rahatsızlık duyduğu akne, leke, kılcal damar veya varis sorunlarını ortadan kaldırmaya yarayan tedavilerdir. Lazer tedavileri kişinin sorununa göre farklı yöntemler uygulanarak yapılabilmektedir. Genel olarak ameliyatsız cilt tedavileri olarak bilinen lazer tedavisi ile artık pek çok kişi rahatsızlık duyduğu görüntülerden kurtulabilecektir.Akne Tedavisi;Bilindiği gibi akneler özellikle ergenlikle birlikte baş gösteren ve yoğun bir şekilde vücudun birçok yerinde çıkan yağ kanallarını tutan bir cilt hastalığıdır. Akneler ergenliğin son bulması ile geçebilirken bazı bünyelerde ise iyileşme olmaz ve bu ciltte kalıcı izler bırakabilir. Kişinin kendinde gördüğü bu izler can sıkıcı hale gelerek psikolojik bir yıpranmaya sebebiyet verebilmektedir. Tüm bu sorunları ortadan kaldırmak için günümüz teknolojisi ile oluşturulan lazer tedavisi çeşitleri hastanın bu sorunlarını tamamen ortadan kaldırarak pürüzsüz bir cilde sahip olmasını sağlayabilmektedir. En etkili cilt tedavileri yöntemleri olarak görünen lazer tedavisi pek çok kişinin daha mutlu ve kendine daha özgüvenli olmasını sağlamaktadır.Kılcal Damar Varis Tedavisi;Bilindiği gibi bacaklarda oluşan varis hem görüntü açısından hem de sağlık açısından oldukça sıkıntılı bir hale sahiptir. Ağrı, uyuşma, karıncalanma gibi şikayetlerle karşılaşılan hastalar için ameliyat olmadan lazer tedavileri ile çözülebilecek yöntemlerin geliştirilmesi oldukça mutluluk verici olarak hastalar tarafından ifade edilmektedir. Oluşan kılcal damar varislerde doktorun kontrolünden sonra adım adım izlenecek lazer tedavisi ile tam sonuç alınması sağlanır. Hasta hızlı bir şekilde lazer tedavisi ile bu sorunundan kurtulmuş olur.Leke Tedavisi;Birçok bay ve bayan yüzünde oluşmuş lekelerden rahatsızlık duymaktadır. Çoğunlukla zararlı ışınlardan ve dış etkenlerden oluşan lekeler kişinin kendini beğenmemesi ve takıntı yapması gibi problemlere yol açmaktadır. Günümüzdeki leke çeşitlerine bakıldığında genel olarak lekelerin güneşten dolayı oluştuğu bilinmektedir. Cilt tedavileri doğru teşhisin konması ile sonuca ulaşılan tedavi çeşitleridir. Cilt yapısı lekenin boyutu, derinliği hepsi seçilecek tedaviyi etkileyecek unsurlardandır. Ameliyatsız cilt tedavileri olarak adlandırılan, lekelerden tamamen kurtulmanızı sağlayan lazer tedavileri ile istenilen pürüzsüz cilde ulaşılabilmektedir. Uygulanacak lazer tedavisi öncesinde çeşitli maskeler ve yöntemlerde rahatsızlık duyulan bu lekelerden kurtulmada önemli bir rol oynamaktadır.Lazer tedavisi ile çözülebilecek cildinizde rahatsızlık duyduğunuz unsurları artık çok kısa zamanda hızlı tedavilerle ortadan kaldırabilirsiniz. Lazer tedavisi uygulaması yapacak doktorun doğru tespitleri yapıp doğru uygulamayı gerçekleştirmesi hastanın istediği sonucu alması bakımından oldukça önemli bir durumdur.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.