kayıt

Dr. Emre Çiçek

Leke Tedavisi

Leke tedavisi şimdi çok rahat ve iyi sonuçlar vermektedir. Lazer leke tedavisi veya diğer leke işleme yöntemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Cildimiz bizim en önemli giysimiz olarak söylense çok da yanlış olmaz. Peki bu cildimizi korumak için neler yapıyoruz. Günümüzde pek çok doğallıktan uzak ve sağlığa zararlı olarak karşımıza çıkıyor. Cilt lekelerinin oluşması ise güneş ışınları, stres, yaşlılık veya hormon tedavileri gibi pek çok sebepten oluşabilmekte. Dış görünüşü direk etkileyen bu cilt lekeleri, çeşitli leke tedavisiyöntemleri ile ortadan kaldırılabiliyor. Pek çok kişinin çok rahatsızlık duyduğu ve görmek istemediği lekelerden kurtulmak için günümüz teknolojisini de kullanarak leke tedavisi yöntemleri ile istediği canlı ve pürüzsüz cilde sahip olabiliyor.Peki bu nasıl mümkün oluyor?

Leke tedavisi artık pek çok yol ve yöntemle çözüme kavuşabiliyor. Tabi ki bunun için cilt lekelerinizin derinliği ve hangi sebepler ile oluştuğu tespit edilmeli. Uzman ve tecrübeli bir hekim sizin cilt lekelerinizi tespit ederek hangi leke tedavisi ile sizin cildinize işlem yapması gerektiğini kolaylıkla anlayabilecektir. Sürekli yapılan makyaj da cilde zarar veren etkilerden biridir. Özellikle bayanlar leke tedavisi ile cildiniz çok daha ışıldayan ve pürüzsüz bir hale getirmek için çabalamaktadır. Cilt lekelerinden kurtulmak bayanların daha özgüvenli olmasını sağlayan etkenlerden biri olarak biliniyor. Hafif cilt lekelerinde kimyasal peeling yöntemleri tercih edilebilirken daha yoğun ve derin lekelerde lazerle leke tedavisi çok daha doğru ve etkili bir yöntem olarak kullanılıyor. Lazerle leke tedavisi sonucu çok iyi olan ve kişinin istemediği lekelerden kurtulmasını sağlayan bir tedavi çeşididir. Lazerle leke tedavisi, lekeleri ortadan kaldırarak cildin kendini yenilemesini de sağlar. Bu da daha parlak ve canlı ciltlere sahip olunmasını sağlayacaktır. Leke tedavisi yöntemleri arasına kimyasal peeling dışında mezoterapi de girmektedir. Ancak bu tedavinin yanında diğer leke tedavisi yöntemleri destekli bir şekilde yapılır ise çok daha başarılı sonuçlar almak kaçınılmaz olmaktadır. Leke tedavisi yöntemleri arasına leke maskeleri de girebilmektedir. Ancak doğru leke tedavisi için doktorunuzun yönlendirmesi ve seçeceği yöntemler sizin ihtiyacınıza göre belirlenmelidir. Lazerle leke tedavisi oldukça rahat günlük yaşantınızdan kopmadan kısa kısa seanslar ile uygulanan, herhangi bir acı, kızarma, morarma olmayan etkili bir yöntemdir.

Lazerle leke tedavisi için gerekli detaylı bilgiyi bizlere ulaşarak alabilirsiniz. Doğru leke tedavisi yöntemi ile artık cildinizde görmek istemediğiniz lekelerden kolaylıkla kurtulabileceksiniz.


Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.