kayıt

Dr. Emre Çiçek

Prp Plazma Saç Tedavisi

Prp – plazma saç tedavisi ile seyrekleşen saçlar güçlendirilmektedir. Prp saç tedavisi uzman hekim tarafından yapılmalıdır. Prp tedavisi için bize ulaşınız.


Prp – Plazma saç tedavisi son dönemlerin popüler saç tedavi yöntemleri arasında yerini almaktadır. Prp saç tedavisi kişinin kendi kanı alınarak belirli işlemlerden geçirilmesinden sonra kişiye enjekte edilmesi ile yapılan bir işlemdir. Laboratuvar ortamında kanın santrifüj edilmesi ile işlem gerçekleşir ve ayrıştırılan trombositler ile lökositler büyüme ve yenileme faktörü sağlar. Prp tedavisi ile saçlı deri dokusunun ve saç köklerinin onarılması sağlanarak saç kaybı durdurulur ve güçsüz saçlar güçlendirilir. Bu yönüyle prp – plazma saç tedavisi ciddi sonuçlar sağlayan ağrısız acısız bir işlem olarak oldukça başarılı bir yöntemdir. Prp tedavisi kişinin kendi kandan yapılan bir işlem olduğu için herhangi bir alerji riski taşımaz. Özellikle tüy haline gelmiş ve seyrekleşmiş saçlarda kullanılması gereken prp – plazma saç tedavisi cildin yenilenmesini ve güçlenmesini sağlayarak saçlı dokuda da bir yenilenme işleminin gerçekleşmesini sağlamaktadır.Belli başlı bölgelerde dökülme yaşayan ancak diğer bölgelerde de dökülme riski taşıyan hastaların saç ekimi öncesinde prp saç tedavisi yaptırarak kendi saçlarını güçlendirmesi ve bu şekilde saçsız bölgeye saç ekimi yapılması daha doğru bir tedavi biçimidir. Genel olarak 30 ile 45 dakika arasında süren prp tedavisi sonrasında hasta yaşantısı aksamadan günlük hayatına devam edebilmektedir. Prp – plazma saç tedavisi sonrasında herhangi bir iz ya da işlemin yapıldığı belli olmayacağı için gündelik yaşantı devam edeceği gibi daha güçlü daha gür saçlara sahip olunması sağlanacaktır. Prp saç tedavisi kişinin ihtiyacına göre belirlenen seans aralıklarında olmalıdır. Kişinin saç durumu, seyrekliği ve hangi bölgelere uygulanacağına göre seans sayıları değişebilmektedir. Genel olarak 6-8 seans aralığında prp tedavisi yapılabilmektedir. Prp – plazma saç tedavisi ile saçlarda kalınlaşma, saç kalitesinde artış, seyrelmenin azalması ve saç dökülmesinin ortadan kaldırması gibi etkileri görülecektir. Kesinlikle bir hekim tarafından yapılması gereken prp tedavisi doktor olmayan pek çok kişi tarafından yapılmaya çalışılmaktadır. Bu sebeple hastaların prp saç tedavisi yaptıracağı yeri iyi araştırması ve doktorunu tanıması çok önemlidir. Sağlıklı yapılan prp tedavisi ile çok memnun ve istediği sonuçları alan bireyler görülecektir.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.