kayıt

Dr.Emre Çiçek

Saç Ekimi Tedavisi

Kişiye özel saç ekimi tedavisi ile ağrı ve acı olmadan kuaförlerin bile anlayamayacağı doğallıkta her yöne tarayabileceğiniz saçlara sahip olacaksınız.


Saç ekimi tedavisi, pek çok kişinin dökülen ve seyrekleşen saçlarından rahatsızlık duyması üzerine gelişmiş metodlar kullanılarak saçsız veya seyrek bölgenin saçlandırılması işlemidir. Saç ekimi konusunda pek çok tedavi yöntemi bulunmaktadır. Ancak dikkat edilmelidir ki saç ekimi tedavisi oldukça tecrübe gerektiren ve profesyonelleşmiş bir ekip tarafından, teknolojinin takip edilmesi ile yapılması gereken bir işlemdir. Saç ekimi geçmişten günümüze çok farklılaşarak çok daha başarılı sonuçlar vermeye ve daha sancısız bir süreç haline gelmeye başlamıştır.Öncelikle saç tedavisi hakkında bilgi vermemiz gerekirse kişinin muayene edilerek hangi yöntemin uygulanması gerektiğine karar verilmesi gerekmektedir. Tamamen oluşan kellik durumu, seyrekleşme durumu, bölgesel olan saç kaybı birbirinden farklı saç tedavisi yöntemleri ile çözüme kavuşturulabilir.Fue Plus Saç Ekimi;Fue Plus saç ekimi tedavisi çağımızın en son teknoloji ile oluşturduğu saç ekimi tedavileri arasında en iyi sonucu aldığımız saç ekimi tedavisi olarak bilinmektedir. Bu yöntemle hastalarda eskisi gibi kanama şişme ve morarma olmamaktadır. Diğer yöntemlerden farkı ise bu saç ekimi tedavisi ile daha sık daha yoğun ve her yöne taranabilen saçlara sahip olunmasıdır. Fue plus saç ekimi tekniği sayesinde kuaförlerin bile anlayamayacağı doğallıkta saçlara sahip olunmaktadır.Kök hücre tedavisi;Kök hücre tedavisi ile hastanın kendisinden basit bir yöntemle alınan kök hücrelerin saçın beslenememe probleminden dolayı dökülme yaşayan bölgeye enjekte edilmesi ile oluşan saç tedavisi yöntemidir. Bu yöntemle saç dökülmelerinin durdurulması ve saçın sağlıklı bir beslenme ile güçlenmesi sağlanmaktadır.Prp – Plazma Saç Tedavisi;Bu tedavi yöntemi kişinin kendi kanının alınması ile laboratuvarda santrifüjle ayrışan plazma kısmının, enjeksiyon ve napaj yöntemiyle cilde uygulanarak ciltte yenilenme sürecinin başlatılmasını ve saçların daha güçlenmesi ile saç dökülmesinin engellenmesi sağlanmaktadır. Kişinin kendi kanı ile yapılan bu işlem sayesinde saçta hızlı beslenme sağlanarak verimli sonuçlar elde edilmektedir.Saç Mezoterapisi;Saç tedavisi yöntemlerinden olan saç mezoterapisi saçın dökülmesini sağlayan eksiklikleri yani vitamin, mineral ve proteinlerin derinin orta tabakasına enjekte edilmesi ile saç dökülmeni azaltmak, saçı güçlendirmek ve yeni saç çıkışının gerçekleşmesi adına yapılan saç tedavisi yöntemidir. Saç mezoterapisi ağrısız acısız bir yöntem olup etkili sonuçlara sahiptir.Çeşitli saç ekimi tedavileri ve saç ile ilgili yöntemleri, alınan eğitimler, yıllardır oluşan tecrübe ile profesyonel ve tıbbi standartlar kullanarak uygulamaktayız. Saç ekimi tedavileri seçilmeden önce doğru muayene ile doğru yöntemin belirlenmesi sağlanmalıdır. Kişiye özel saç ekimi yapılması ve kişiye özel tedavi uygulanması bu aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli konudur. Saç ekimi tedavisi artık çok daha yüz güldürücü ve çok daha ağrısız bir işlem olarak karşınıza çıkmaktadır.


Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.