kayıt

Dr. Emre Çiçek

Soğuk Lipoliz

Soğuk lipoliz ile tek seans da 8-10 cm incelme sağlayacaksınız. Soğuk lipoliz fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.


Özellikle günümüzde yediğimiz yiyeceklerin hormon dengesinin farklılaşması, hareketsiz yaşam, stres ve dengesiz beslenme ile vücudumuzda oluşan yağlar büyük bir problem olarak karşımıza çıkıyor. Cinsiyet ne olursa olsun herkes vücudundaki bu yağlanmadan ve oluşan görüntüden rahatsız olmakta. Sağlık açısından da vücuttaki yağların fazlalığı ilerleyen yaşlarda büyük sorunlara yol açan etkenlerden bir tanesi. Bu sebeple ameliyatsız estetik yöntemleri, bu konuda çeşitli gelişmeler sağlamış ve çok etkili sonuçlar ortaya çıkartmıştır. Ortaya çıkan yöntemlerden bir tanesi ise soğuk lipoliz olarak adlandırılan yağlı bölgede incelme sağlayan bir ameliyatsız tedavi yöntemidir. Soğuk lipoliz ile vücudumda yağlanan belli başlı bölgelerde incelme sağlanarak daha fit ve düzgün bir görünüm sağlanması hedeflenir.

Soğuk lipoliz özellikle göbek, basen, bacak, alt karın, kol ve sırt gibi bölgelerde çok yüksek oranlarda incelme sağlayarak rahatsızlık duyduğunuz yağlı görünümden sizi kurtarır. Soğuk lipoliz, -8 ve -12 derecede yağların parçalanarak yok edilmesini ve uygulanan bölgelerde 8 ile 10 cm incelme sağlayan bir tedavidir. Yaklaşık 45-60 dakika aralığında süren soğuk lipoliz tedavisi ile herhangi bir yan etki, kanama, morarma gibi durumlar olmadan acısız ağrısız bir şekilde işlemi yaptırabilirsiniz. Ciddi sonuçlar elde ederek özellikle yaz aylarında veya düğün, mezuniyet gibi özel zamanlarda daha formda bir görüntü vererek istediğiniz kıyafeti daha şık taşıyabilirsiniz. Hem bayanlar hem erkekler için olan bu yöntem ile ciddi bir bölgesel incelme sağlanmaktadır. Soğuk lipoliz tedavisi tek seanslık bir tedavi olup yüz güldürücü sonuçları ile memnuniyetinizi sağlayacak bir yöntemdir. Tabi ki uzman doktorlar tarafından yapılması gereken soğuk lipoliz her yerde yapılmamalıdır. Tedavi öncesinde muhakkak muayeneniz yapılmalı ve hangi bölgelere nasıl bir işlem uygulanacağı belirlenmelidir. Soğuk lipoliz fiyatları da pek çok yerde farklılık göstermektedir. Soğuk lipoliz fiyatları da doktorun tecrübesine makinenin orjinalliğine ve bulunduğunuz bölgeye göre farklılık gösterir. Soğuk lipoliz fiyatları sizin aldığınız hizmetin karşılığını verecek kıvamda olmalıdır. Soğuk lipoliz fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi bizlerden alabilirsiniz.


Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.