kayıt

Dr. Emre Çiçek

Ultherapy

Ultherapy ameliyatsız yüz germe teknolojisi olarak da bilinen sonuçların çok yüz güldürücü olduğu bir yüz germe yöntemidir. Ultherapy ile siz de gençleşin.


Bayanların genç görünmek için neredeyse yapmayacağı şey yok. Çok acılı ve ağrılı yöntemler bile tercih ederek güzelliğini korumaya çalışan bayanların son dönemlerde ameliyatsız estetik yöntemlerine yöneldikleri bilinen bir gerçek. Ameliyatsız estetik yöntemlerine yönelmelerinin sebepleri ise çok iyi sonuç veren yöntemlerin ortaya çıkması. Ameliyatsız yüz germe yöntemi olarak ortaya çıkan ve bu konuda dünyan pek çok bölgesinde en başarılı sonuçların alındığı yüz germe yöntemi olarak bilinen ultherapy bıçak altına yatmadan gençleşmeyi isteyen hastaların tercihi olmuştur. Ultherapy ses dalgaları ile yüzünüzün kolojen yapısının uyarılmasını sağlar. Hedeflediği alana etkisini gösteren ultherapy ciltte herhangi bir kızarıklık ve tahriş sağlamaz. Etkisi cildin 4.5mm alt katmanına kadar inebilen ultherapy sarkmış olan yanakların düzeltilmesi, çene çizgisinin keskinleştirilmesi, boyunun ve gıdının toparlanması, göz altının düzeltilmesi ve kaş kaldırma gibi yüzün pek çok bölgesinde inanılmaz sonuçlar veren ameliyatsız yüz germe tedavisi olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok kişi yüzü ile ilgili şikayetlerde ultherapy ile yani yüz germe metodu ile kurtulmaktadır. Tek seansın yeterli olduğu ultherapy ile işlem sonrasında herhangi bir ağrı, acı olmadan kızarma, morarma olmadan normal hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Ameliyatsız yüz germe tedavisi arasında en iyi etkinin görüldüğü ultherapy ile yüzünüzde rahatsız olduğunuz sarkmalardan ve kırışıklıklardan kurtularak daha genç bir görünüme sahip olacaksınız. Ultherapy tedavisinin bir diğer farkı ise işlem biter bitmez etkilerinin görülmeye başlamasıdır. Yüz germe işleminden sonra toparlanmalar meydana gelir ve geçen süreçlerde bu toparlanmalar artarak devam eder. Yüz germe ameliyatı olmak istemeyen bireylerin ameliyatsız yüz germe yöntemi olan ultherapy tedavisini tercih etmesi kaçınılmazdır. Amerika da en iyi ameliyatsız yüz germe metodu olarak seçilen ultherapy siz de istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz. Ancak bilinmelidir ki ultherapy cihazı kolay bulanan bir cihaz değildir. Uzman hekimler tarafından yapılması gereken bu işlem için iyi araştırma yapılmalı ve öyle karar verilmelidir.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.