kayıt

Dr. Emre Çiçek

Vücut Tedavileri

Ameliyatsız estetik yöntemleri ile vücudunuzda daha fit ve daha çekici bir görünüm için bölgesel zayıflama yöntemlerimizi inceleyebilirsiniz.






Vücut tedavileri çok geniş kapsamlı olarak gözüken birçok tedaviyi içinde barındıran metotlardır. Ancak ameliyatsız vücut tedavileri dendiği zaman genel anlamda bölgesel zayıflama, bölgesel incelme akla gelir. Ameliyatsız vücut tedavileri için kullanılan günümüz teknolojilerine göre pek çok yöntem mevcuttur. Bunlardan bahsetmeden önce bay veya bayanların vücudunda rahatsızlık duyduğu görünümden kurtularak daha ince, daha fit, daha sıkılaşmış bir vücuda sahip olmaları artık zor olmamaktadır. Günümüzde çok yaygınlaşan ancak uzman doktorlar tarafından yapılmasının büyük önem taşıdığı bölgesel zayıflama ve bölgesel incelme tedavileri ile pek çok kişi çok kısa zamanda zahmetsiz bir biçimde istediği inceliğe ve sıkılığa kavuşabilmektedir. Ameliyatsız vücut tedavileri son teknolojilere göre birbirinden farklılaşmaktadır.Soğuk Lipoliz;

Son teknolojinin en başarılı bölgesel zayıflama ve bölgesel incelme yöntemi olarak bilinen soğuk lipoliz ile tek seansta basen, göbek, sırt, bacak gibi bölgelerde ciddi bir azalma ve incelme görülmektedir. İstenmeyen yağların dokulara zarar verilmeden atılmasını sağlayan soğuk lipoliz hiçbir acı veya farklı ağrılar olmadan 45 dakikalık bir seansla ciddi sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Ameliyatsız vücut tedavileri arasında ciddi sonuçlar alınması sağlayan etkili yöntemlerdendir.

Exilis Bölgesel Zayıflama;

Bay veya bayanların rahatsızlık duyduğu bölgesel fazlalıklar için artık çok sıkı diyetler yapmak veya ameliyatlı tedaviler rafa kalkmış durumda. Selülitlerinden rahatsızlık duyan bayanlar artık ağrı, acı çekmeden çok daha kolay yöntemlerle bu rahatsızlıklarından kurtulabilmektedir. Exilis bölgesel zayıflama yönteminde birçok tedavi bir araya getirilmiştir. Bölgesel zayıflama, gençleşme ve selülit tedavisini bir arada sağlayan exilis bölgesel incelme yöntemi ile vücuttaki yağ oranı azaltılıp ciltte sıkılaşma ve yenilenme sağlanmaktadır. Exilis bölgesel zayıflama en etkili ameliyatsız vücut tedavileri olarak bilinen yöntemlerden biridir.

Endymed 4d Selülit Tedavisi;

Endymed ameliyatsız vücut tedavileri, vücudun farklı bölgelerinde kişiye özel tedavi yöntemi sunabilmektedir. Farklı geliştirilen başlıklarla yüzde veya vücutta kişiye özel ihtiyaca yönelik uygulamalar yapmak mümkündür. Sarma, gevşeme, selülit veya çatlaklarda uygulanabilecek endymed sistemi ile kısa sürede bu sorunlardan kurtularak istenilen sonuçların alınması sağlanmaktadır.

Kavitasyon;

Beslenmedeki farklılıklar hormonal dengesizlikler gibi pek çok etken vücudumuzun farklı bölgelerinde yağlanmaya ve bölgesel olarak inceliğin korunamamasına yol açabilmektedir. Kavitasyon ameliyatsız vücut tedavileri olarak bilinen yöntemlerden biridir. Ultrasonik ses dalgaları ile yağların yakılması sağlanan bölgesel zayıflama yöntemleri arasında başarılı sonuçlar veren kavitasyon ile herhangi bir ağrı, acı yaşanmadan bölgesel incelme sağlanabilmektedir.

Unutulmamalıdır ki işinde uzman doktorlar tarafından yapılması gereken bu tedaviler doğru şekilde doğru ürünlerle yapılmadığı takdirde iyi sonuçlar vermeden cildi tehdit altına alabilmektedir. Kişiye özel uygulanabilecek tedavilerde doktorunuzun izleyeceği adımlar ile istediğiniz görüntüye sahip olabilirsiniz.






Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbul



Dr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp Hattı



Sosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.



Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.