kayıt

Dr. Emre Çiçek

Yüz Dolgu Tedavileri

Yüz dolgu tedavileri uzman hekimler tarafından yapılmalıdır. Yüz dolgu tedavisi ile genç bir görünüm sağlayın. Yüz dolgusu sizin daha genç görünmenizi sağlar.


Özellikle bayanların tümü yüzünde oluşan sarkma ve kırışıklıklardan oldukça rahatsız duymaktadır. Yılların vermiş olduğu etki ile yaşlılık belirtilerinin yüze etki etmesi ve stres, güneş ışınları, hava kirliliği gibi dış etkenlerin cilde zarar vermesi ile bu süreç daha da hızlanmaktadır. Bayanlar ise bu duruma belli başlı çözümler aramaktadırlar. Kozmetik ürünlerinin de cilde verdiği zararı düşünürsek daha çok cerrahi yöntemler ön plana çıkmaktadır. Ancak bıçak altına yatmak istemeyen bayanlar için günden güne gelişen teknoloji ile yüzlerini güldürecek tedaviler ortaya çıkmış ve ameliyatsız estetik yöntemleri oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Yüz dolgu tedavileri olarak adlandırılan yüzdeki sarkma ve kırışıklıkların giderilmesi için de dolgu materyalleri kullanılmaktadır. Yanaklarda olan boşalmalarda, ağız kenarı çizgilerini gidermede, çene sarkmalarında ve dudak üstü kırışıklıklarında yüz dolgu tedavisi ile çok iyi sonuçlar alınabilmektedir. Yüz dolgu tedavileri seçilen dolgu malzemesine göre ciddi farklar gösterebilir. Çünkü dolguların ince, orta ve kalın olabildiği, hangi dolgu materyalinin gerekliliğini de uzman doktorların muayenesinden sonra uyguladığı önemli bir gerçektir. Bu sebeple yüz dolgu tedavileri güzellik merkezlerinde yapılmamalıdır.

Genel itibari ile yüz dolgu tedavisi yaptıran kişilerin çevresinden aldıkları yorumlar çok daha dinç ve canlı göründüğü yönünde olmaktadır. Yaşlılığın verdiği ince kırışıklıklardan veya sarkmalardan kurtulmak için yüz dolgusu çok başarılı sonuçları ile yüz güldürmektedir. Herhangi bir ağrı, acı, morarma olmayan yüz dolgusu sayesinde pek çok şikayetlerinizden kurtulabilirsiniz. Özellikle yüzünüzde hacim kaybını toparlamada yüz dolgu tedavileri çok üst düzey etkiler gösterir. Cildinizdeki çukurlaşmalar dahil pek çok şeyi ortadan kaldıracak olan yüz dolgu tedavisi ile istenilen gençleşme çok kolay bir şekilde mümkün haldedir. Ameliyatsız estetik tedavileri içinde olan yüz dolgusu popülerliğini arttırarak pek çok kişi tarafından da tercih edilmektedir. Gençlerin özellikle yüz dolgu tedavileri içinde olan dudak dolgusunu kullanması işlemin işinde profesyonel doktorlar tarafından yapılması gerektiğinin göstergesidir. Bilindiği gibi pek çok kişi yanlış dolgu materyalleri ile kötü sonuçlar almış ve memnuniyetsiz bir durum ortaya çıkmıştır. Ancak uzman hekimler tarafından doğru muayene sonucu kullanılacak gerçek dolgu materyalleri ile yüz dolgu tedavisi harika sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.


Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.