kayıt

Dr. Emre Çiçek

Yüz Tedavileri

Yüz tedavileri yaşlanma belirtilerini ortadan kaldıran, gençlik sağlayan yöntemlerdir. Yüz tedavisi ve cilt gençleştirme hakkında bilgi almak için bize ulaşınız


Bilindiği gibi yaşlanmayı ilk ele veren her zaman yüzümüz olmuştur. Yüzümüz yılların vermiş olduğu etki ile daha sarkmış ve gevşemiş bir hal alarak çeşitli çizgilerin oluşması ile daha yaşlı bir görünüm ortaya çıkartmaktadır. Ancak günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile ameliyatsız olarak geliştirilen yüz tedavileri mevcuttur. Daha çok yüzümüzde ki yaşlılık belirtilerini azaltmak ve daha genç bir görünüme sahip olmak için oluşturulan yüz tedavileri ile pek çok kişi artık istediği genç görünüme sahip olabilmektedir. Yüz tedavileri ameliyatlı ve ameliyatsız olmak üzere iki farklı seçenekte incelenebilir. Ancak günümüzdeki teknolojiden yararlanılarak oluşturulan yüz tedavileri, cilt gençleştirme noktasında çok yüz güldürücü sonuçlar vererek insanların bu yöne yönelmesini sağlamıştır. Cilt gençleştirme için doğru tedavinin uygulanması ve kişiye özel bir hizmet gerekmektedir. Cildin hangi katmanlarına işlem yapılması gerektiği profesyonel ve tecrübeli doktorlar tarafından anlaşılabilmektedir. Pek çok güzellik salonunda herhangi bir eğitimi olmadan yapılmaya çalışılan yüz tedavisi ilerleyen dönemlerde çok daha kötü sonuçlara yol açabilmektedir. Ameliyatsız yüz tedavileri olarak bilinen yöntemlerden sizlere bahsedelim.4d Yüz Gençleştirme;

Cildin katmanlarını 4 tabaka halinde işleme alarak kişinin ihtiyacı olan tedavilerin birleştirilmesi işlemine 4d yüz gençleştirme işlemi demekteyiz. Ameliyatsız yüz tedavisi olarak bilinen bu yöntem çeşitli tedavilerin bir araya gelerek kişinin yıllardan dolayı oluşan kırışıklıkları, sarkmaları ve lekeleri ortadan kaldırması ile daha genç, daha pürüzsüz bir cilde sahip olmasını sağlamak adına yapılmaktadır.

Altın İple Yüz Germe;

Yüzümüzde bulunan kollojen ve elastin liflerinin geçen yıllar ile gerginliğini kaybetmesinden dolayı oluşan yanak sarkması, gıdı, kaş düşüklüğü, çene sarkması gibi sorunları ortadan kaldırarak ameliyatsız yüz germe uygulamalarında çok yüz güldürücü sonuçlar veren bir yöntemdir. Ameliyatsız yüz tedavisi olarak bilinen bu yöntemle sarkmaların ve çizgilerin olduğu bölgeler tespit edilerek işlem yapılır ve gözle görülen bir gençleşme sağlanır.

Botoks;

Botoks, oldukça ünlü olan ve kişinin ameliyat olmadan kırışıklıklarından, yüzündeki kaz ayaklarından kurtulmak için tercih ettiği yüz tedavileri arasındadır. Genel olarak yüzündeki çizgilerden ve yaşlanma belirtilerinden kurtulmak isteyen bay ve bayanların boyun çizgileri dahil olmak üzere göz çevresi, ağız çevresi kaş arası çizgilerini ortadan kaldırmak için oldukça etkili olan cilt gençleştirme tedavisi olarak bilinmektedir.

Ultherapy;

Ultherapy son teknoloji ile üretilen ve Amerika’da en çok tercih edilen cilt gençleştirme uygulaması olarak bilinmektedir. Yüz tedavileri arasında oldukça etkili olan bu yöntem estetik operasyonlarına rakip olarak gösterilen ameliyatsız estetik uygulamasıdır. Oldukça etkili sonuçlar veren Ultherapy sarkmış ve kırışmış ciltleri gerdirerek daha genç bir görünüm ortaya çıkartıyor.

Yüz Dolgu Tedavisi;

Yüze hacim kazandırmak ve yüzdeki kırışıklıkları azaltmak adına yapılan yüz dolgu tedavisi yüzdeki kırışıklıkları gidermek, yanaklara dolgunluk vermek oluşan çukurları yok etmek ve ince dudakları daha dolgunlaştırma adına kullanılan yüz tedavileri olarak ön plana çıkmaktadır. Yüz dolgu tedavileri ile daha hacimli bir yüze sahip olabilirsiniz.

Tüm bu saydığımız yüz tedavileri ile istediğiniz gençliğe ameliyatsız bir şekilde sahip olabilirsiniz. En iyi cilt gençleştirme yöntemlerinin uygulanması doğru ürünlerin doğru teknikler ile kullanılmasına bağlıdır. Bu sebeple daha başarılı sonuçlar almak adına kendinizi güvenilir ellere bırakmalı ve en iyi yüz tedavisi ile istediğiniz sonuçları almalısınız.


Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi ve fiyat almak için bize ulaşabilirsiniz.


Adres

Abdi İpekçi Cad. No:5/3 D:4 Arzu Apt. Nişantaşı / İstanbulDr.Emre Çiçek

+ 90 545 440 44 44
Whatsapp HattıSosyal Medyada Biz

Sosyal medya hesaplarımızdan yaptığımız işleri ve katıldığımız programları takip edebilirsiniz.Tüm Haklarımız Saklıdır 2018.